Virtuvės baldų kainos

Mūsų gaminami baldai iš tikro pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, nes gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, o kaina yra gerokai žemesnė, nei stambiųjų gamintojų. Visuose virtuvės balduose į dureles dedame tik BLUM firmos lankstus su stabdžiukais, kurie yra sertifikuoti 200 000 atidarymo ciklų ir tarnauja apie 20 metų.

Virtuvės baldų kainą labiausiai įtakoja gaminiui pasirenkama (LMDP) laminuota medžio drožlių plokštė ir naudojama furnitūra. Kokybiškiausios ir išvaizdžiausios - vokiškos ir austriškos plokštės, ekonomiškesnės – estiškos ir lenkiškos. Žinoma, galimos įvairios plokščių kombinacijos, pavyzdžiui, lenkiškas karkasas ir vokiškos durelės. Kurį variantą naudoti gamyboje spresite Jūs. Kainą labai įtakoja pasirenkamas stalčių skaičius, fasado (durelių) rūšis... Taip pat panaudojamų aliuminio ir stiklo durelių kiekis. Pateikiu keletą pavyzdukų kaip skiriasi kaina. Šie pavyzdukai padės lengiau įsivaizduoti kiek gali kainuoti Jūsų baldai (nurodoma apytikslė 1 bėginio metro virtuvės baldų kaina litais, be BLUM stalčių ir be BLUM AVENTOS pakėlimo mechanizmų):

a) estų arba lenkų LMDP karkasas ir durelės, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, 700 Lt / 202,73 Eur
b) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal durelės irstalviršis, 800 Lt / 231,70 Eur
c) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, dureles Postformingo (LMDP suapvalintais kraštais), 900 Lt / 260,66 Eur
d) estų arba lenkų LMDP karkasas, austrų Eger arba vokiečių Thermopal stalviršis, dureles dažytos MDF, 1000 Lt / 289,62 Eur (šviesios spalvos tonai), 1050 Lt / 304,10 Eur (ryškios ir tamsios spalvos).

Apmokėjimas vyksta dviem etapais:

  • patvirtinus virtuvės baldų projektą, sumokėjus avansą,
  • surinkus virtuvės baldus - likusi užsakymo suma

Visos kainos ir sąlygos išdėstomos virtuvės baldų užsakymo sutartyje. Taip pat galime pasiūlyti pigiau įsigyti naują buitinę techniką.

Garantija baldams

Pagamintiems baldams suteikiame 1 metų garantinį laikotarpį. Taip pat atliekame ir pogarantinį aptarnavimą.

Virtuvės baldai atrodo niūriai?

Susisiekite su mumis ir užsisakykite naujus, kokybiškus bei funkcionalius virtuvės baldus jau šiandien!

Lio Virtuvės baldai, kaip susisiekti?

Tel.: +370 654 33781
El.paštas: info@liovirtuvesbaldai.lt
Adresas Cinkupio g. 3, Kalotės kv, Klaipėda